Pudła przeprowadzkowe kartonowe

Czy wyobrażacie sobie Państwo, jak by wyglądała przeprowadzka bez popularnych kartonów? Tę ilość książek, kasetek z płytami, naczyń i innych, drobnych obiektów, które trzeba by przewozić luzem? Niewyobrażalne, prawda? Dlatego też mamy do zaproponowania szeroki wybór najróżniejszych pudeł kartonowych, służących do przeprowadzek. Wśród nich są różnych gabarytów opakowania klapowe, w które zmieszczą się mniejsze bibeloty, jak szkło, książki czy ozdoby, a także duże przekładki, idealnie chroniące większe ładunki, jak meble, rzeźby czy sprzęty domowe.

Osoby, które się szykują do przeprowadzki, często pozyskują kartony ze sklepów. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, gdyż najzwyczajniej w świecie pudełka te nie są dostosowane do takiego zadania i, w najgorszym wypadku, w pewnym momencie ich dno mogłoby pęknąć. To zaś może się równać z tym, że przewożona w kartonie rzecz, uległoby uszkodzeniu.

POSTAW NA PRODUCENTA PUDEŁ KARTONOWYCH

Firma Kartop natomiast doskonale wie, jak duże obciążenia muszą znosić pudła przeprowadzkowe w czasie przeprowadzki, dlatego też oferujemy klientom wybór niezawodnych opakowań kartonowych, które cechują się dużą wytrzymałością, uzyskaną dzięki zastosowaniu w ich produkcji najwyższej jakości tektury, a także odpowiedniej ilości warstw, dzięki którym pudełka są w stanie znieść większe obciążenia.

Dlaczego warto zaufać akurat firmie Kartop? Gdyż przemawia za nami wieloletnie doświadczenie. Przez lata produkowaliśmy kartony służące nie tylko do przeprowadzek, ale także dostosowane do wymogów najróżniejszych klientów – zarówno tych, którzy potrzebowali pudełka kartonowe do magazynowania, przewozu, jak i sprzedaży różnego rodzaju towarów. Dzisiaj zaś proponujemy swoje towary wszystkim tym osobom, które są w trakcie zmiany miejsca zamieszkania.

SZEROKI WYBÓR ROZMIARÓW I NIE TYLKO

Oprócz tego, że klienci decydujący się na kartony przeprowadzkowe dostają do ręki solidne opakowania, to są one dostępne w najróżniejszych rozmiarach, których najdłuższy bok na wymiar od 100 mm do nawet 899 mm. Dzięki tak szerokiemu wyborowi, a także sprzedaży detalicznej, można zakupić tyle pudeł o określonym gabarycie, ile będzie potrzebnych do przeprowadzki. Możecie również Państwo skorzystać z oferty kartonów z regulowaną wysokością. Proponujemy również niezbędne materiały do pakowania, jak taśmy transparentne czy ekologiczne wypełniacze.

Dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznaniem się z prezentowanym asortymentem pudeł przeprowadzkowych. Gwarantujemy, że każda przeprowadzka, która odbędzie się z użyciem dostarczonych przez nas kartonów, będzie należała do najbardziej udanych. W razie wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Pracownicy firmy Kartop pomogą dobrać odpowiednie produkty do Państwa oczekiwań.