Pudła kartonowe i klapowe

Pudła kartonowe klapowe – oferta hurtowa i detaliczna

Pudła kartonowe, ze względu na niską cenę, przyjazność środowisku, lekkość i szereg zalet użytkowych, doskonale sprawdzają się w magazynowaniu i transporcie. Interesują cię pudła o dużych gabarytach? A może raczej poszukujesz dostawcy niewielkich pudełek kartonowych? Oferta Kartop uwzględnia szeroki wachlarz produktów z tektury.

Już od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych na potrzeby osób prywatnych i firm, o różnym zakresie działalności. Produkujemy pudełka i pudła kartonowe, tekturowe, klapowe oraz fasonowe, w różnych rozmiarach, z przeznaczeniem do transportu i magazynowania. Zaopatrujemy m.in. cukiernie, piekarnie, pizzerie, firmy transportowe, przeprowadzkowe, handlowe i dostawcze.

Produkcja pudeł kartonowych – czym kieruje się firma Kartop?

Misją firmy Kartop jest zapewnienie dobrej jakości opakowań kartonowych, które wytrzymają określony ciężar, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej i przystępnej ceny. Tekturę do wytwarzania pojemników pozyskujemy m.in. z makulatury i miazgi drzewnej, nieustannie udoskonalając również jej parametry użytkowe. W efekcie, w naszej ofercie znajdą Państwo pudła standardowe, pojemniki typu denko-wierzch, kartony klapowe, pudełka fasonowe i szereg innych rozwiązań, znajdujących zastosowanie w różnorakich formach działalności. Klient firmy ma możliwość nabycia pudeł i pudełek kartonowych wyprodukowanych z tektury falistej lub litej.

W ofercie Kartop dostępne są wyroby w różnych wymiarach. Można nabyć duże pudła kartonowe do zapakowania na przykład roweru czy telewizora, a także małe pudełka kartonowe przeznaczone na przykład do pakowania wyrobów cukierniczych.

Pudła i pudełka klapowe na zamówienie

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Złożenie doprecyzowanego zamówienia na wybrane rodzaje pudeł, ułatwi Państwu katalog FEFCO, który zawiera międzynarodowe oznaczenia opakowań. Należy wybrać rodzaj pojemnika fasonowego, klapowego bądź innego, który Państwu odpowiada, podać przy tym barwę i rodzaj tektury (lita, falista, 3 lub 5-warstowa) oraz trzy wymiary: długość, szerokość i wysokość pudełka. Osobom, które nie są pewne, jaka tektura sprawdzi się w danych warunkach, oferujemy profesjonalną pomoc.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Nr tel.: 506 224 565

Nr komunikatora GG: 23335956