DSC07550.JPG
  • nowość

Karton fasonowy: Pojemnik z otworami 4,00zł netto/szt.

Cena: 4,92 zł 4.92
PLN
ilość szt.

Opis

Pojemnik z otworami posiada wymiar wewnętrzny po złożeniu 360/285/330 mm. Jest wykonany z bardzo mocnego materiału, a mianowicie tektury 3 warstwowej falistej fala B 510 g/m2.

W pojemniku po jego złożeniu uzyskujemy potrójne ściany stąd jest pojemnikiem wielorazowego użytku.Pojemnik wykorzystywany jest w transporcie np. koszy z wędlinami, w przemyśle spożywczym, a także przechowywaniu i przewożeniu wielu innych przedmiotów. Dzięki otworom skrzynka spełnia cechy opakowania do transportu żywych zwierząt, takich jak kaczki, kurczaki czy pisklęta.

Do złożenia kartonu nie potrzebujemy dodatkowych produktów takich jak taśma, klej czy zszywki. 

 

Przedstawiamy Państwu instrukcję składania pojemnika:

Tak wygląda pojemnik przed składaniem:

 

1. Zaginamy boki i połączony z nimi spód pojemnika wzdłuż bigowanych linii, zwracając uwagę na to by "boczne klapki" były wewnątrz pojemnika.


 

2. Zaginamy przednie boki do środka, a następnie całość zaginamy do wewnątrz.

 

 

4. Następnie składamy wieko pojemnika. Pokolei zaginamy boczne części wzdłuż bigowanych linii.

 

5. Pudło jest gotowe do użycia.

 

 

 Klienci używają również tychże pojemników jako pudeł archiwizacyjnych, wycięte w bokach otwory umożliwiają sprawne przenoszenie nawet pełnego ciężkiego pojemnika z makulaturą, czy też dokumentami do archiwum.

W paczkę do 30 kg zmieści się 25 sztuk pojemników.

 

Oferujemy możliwość indywidualnych nadruków na opakowaniach. Zainteresowanym wszelkich informacji udzielimy w wiadomości email, bądź telefonicznie. Poniżej prezentujemy przykładowe nadruki wykonane dla naszych klientów. 

Polecamy również wypełniacz tekturowy (dostępny w dziale materiały do pakowania), który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl