Karton fasonowy skrzynka 595/395/215 5W BC 3,20 netto za szt.

Cena: 3,94 zł 3.94
PLN
ilość szt.

Opis

Mamy dzisiaj do zaoferowania karton fasonowany produkowany z tektury 5 warstwowej FALA BC 700g/m2 dwustronnie szary. Rozmiary opakowania zewnętrzne po złożeniu to 59,5 x 39,5 x 21,5 cm. Idealnie 4 opakowania mieszą się na 1 warstwę EURO PALETY o wymiarach 1200 x 800.

 

 Karton SKRZYNKA może być wykorzystywany do przewozu różnego rodzaju produktów np. warzyw, mięsa czy owoców. Karton na dłuższych bokach posiada otwory wentylacyjne, dzięki którym w środku opakowania powstaje cyrkulacja powietrza, co zapobiega psuciu się przewożonego towaru. Obecność otworów umożliwia wykorzystanie tegoż kartonu do transportu małych zwierząt. Posiada on również boczne uchwyty, które ułatwiają rozładunek wypełnionych po brzegi kartonów.

 Zaletą opakowania jest jego wytrzymałość. Bez problemu wytrzymuje wagę 8 warstw opakowań ułożonych na palecie, przy czym w każdym z opakowań może znajdować się do 20kg.

 

 Opakowanie, dzięki bardzo dobrej jakości tektury, znosi niekorzystne warunki, takie jak zimno i wilgoć panujące np. w chłodniach, magazynach oraz samochodach służących do transportu artykułów spożywczych.

 

Cena opakowania netto to 3,20PLN za szt.

 W paczkę do 30 kg wchodzi maksymalnie 25 szt.

Oferujemy możliwość indywidualnych nadruków na opakowaniach. Zainteresowanym wszelkich informacji udzielimy w wiadomości email, bądź telefonicznie. Poniżej prezentujemy przykładowe nadruki wykonane dla naszych klientów. 

Polecamy również wypełniacz tekturowy (dostępny w dziale materiały do pakowania), który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl