Karton fasonowy FEFCO427 230/278/65 B z przekładką biały

Cena: 1,31 zł 1.31
PLN
ilość szt.

Opis

Mamy dzisiaj do zaoferowania karton fasonowany FEFCO 0427 z przekładką produkowany z tektury 3 warstwowej FALA B 400g/m2 jednostronnie bielonej. 

Rozmiary opakowania wewnętrzne po złożeniu to 230 x 278 x 65 mm

Kartonik wyposażony jest w dodatkową przekładkę, która po złożeniu stabilnie usytuowana jest w jednym miejscu w środku opakowania co dzieli wnętrze na dwie części jedną o wymiarach 23cm/9cm i druga 23cm/18cm. Umożliwia to pakowanie różnych przedmiotów, tak aby nie stykały się ze sobą. Opakowanie jest wykorzystywane w celach wysyłkowych, magazynowych jak, również do pakowania prezentów.

Użyta tektura 3 warstwowa 420 g/m2 jest bardzo estetyczna i wystarczająca przy takim rozmiarze opakowania. 

Opakowanie jest wykonane metodą wykrojnikową według takiego wzoru, że do złożenia nie potrzeba używać zszywek, kleju itp. Wystarczy odpowiednio poskładać. 

Karton może służyć do wysyłki wszelkiego rodzaju drobnicowych lżejszych przedmiotów. 

Zaletą tegoż opakowania jest łatwość i szybkość składania, a zarazem mała ilość miejsca potrzebna na składowanie opakowań.

Cena opakowania to 1,07 zł netto za szt.

W paczkę do 30 kg mieści się 120 opakowań.

Oferujemy możliwość indywidualnych nadruków na opakowaniach. Zainteresowanym wszelkich informacji udzielimy w wiadomości email, bądź telefonicznie. Poniżej prezentujemy przykładowe nadruki wykonane dla naszych klientów. 

Polecamy również wypełniacz tekturowy (dostępny w dziale materiały do pakowania), który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów.

 

  

 

  

 

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl