Karton fasonowy FEFCO215 z zatrzaskiem fala C 190/130/175 0,98 netto

Cena: 1,21 zł 1.21
PLN
ilość szt.

Opis

Mamy dzisiaj do zaoferowania karton fasonowany produkowany z tektury 3 warstwowej FALA C 480g/m2 dwustronnie szary. Rozmiary opakowania wewnętrzne po złożeniu to 190 x 130 x 175 mm.

 

  Uniwersalne opakowanie na różnego rodzaju prezenty, kubki, świeczki, figurki, a także inne cięższe przedmioty. Zaletą kartonu jest zamknięcie opakowania na zatrzask, dzięki któremu kartonik ma lepsze i mocniejsze zamknięcie. Użyta tektura 3 warstwowa 480 g/m2 jest bardzo estetyczna i wytrzymała, przez co opakowanie jest przeznaczone również do wysyłek kurierskich. Karton jest wykonany metodą wykrojnikową, a do jego złożenia nie potrzebne są dodatkowe produkty takie jak klej, zszywki czy taśma klejąca.

 Opakowanie składamy według bigowanych linii.

Spód opakowania składamy według poniższej instrukcji:

 

 

 Cena opakowania netto to 0,98 PLN za szt.

W paczkę do 30 kg mieści się 200 opakowań.

 

Oferujemy możliwość indywidualnych nadruków na opakowaniach. Zainteresowanym wszelkich informacji udzielimy w wiadomości email, bądź telefonicznie. Poniżej prezentujemy przykładowe nadruki wykonane dla naszych klientów. 

Polecamy również wypełniacz tekturowy (dostępny w dziale materiały do pakowania), który zapewni dodatkowe bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl