Opakowania

W zakres przygotowanego przez nas asortymentu wchodzi szeroka gama wysokiej jakości pudełek kartonowych, charakteryzujących się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale także estetyką wykonania. Jako doświadczony producent opakowań proponujemy wyłącznie trwałe i gotowe do użytku produkty, które doskonale spełnią swoją funkcję, chociażby w branży magazynowej, logistycznej, spożywczej, czy transportowej. Dostępne w naszej ofercie opakowania tekturowe są tworzone zarówno z myślą o osobach prywatnych, jak i o firmach, gwarantując ponadprzeciętną funkcjonalność i wszechstronność zastosowań. Dzięki bogatemu doświadczeniu i znakomitej znajomości branży, na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pudełka kartonowe spełniające określone wytyczne.

PRODUCENT OPAKOWAŃ KARTONOWYCH

Zdając sobie sprawę, jak bardzo ważne jest prawidłowe zabezpieczanie produktów na czas transportu, przygotowaliśmy duży wybór solidnie wykonanych pudełek kartonowych. Dzięki temu, że nie działamy jak tradycyjni producenci opakowań kartonowych, w naszym asortymencie można też znaleźć produkty niestandardowe takie jak, chociażby:

  • skrzynki na owoce i warzywa,
  • opakowania tekturowe przeznaczone na wyroby cukiernicze,
  • opakowania fasonowe dedykowane między innymi dla pizzerii.

Ponadto naszym klientom możemy zaoferować wysokiej jakości pudełka klapowe i typu denko-wierzch, które znajdą zastosowanie w wielu różnych branżach. Wszystkie tworzone przez nas wyroby pozwalają zapakować przedmioty w solidny i bezpieczny sposób, aby mogły dotrzeć w docelowe miejsce w nienaruszonym stanie.

PRODUCENT PUDEŁEK

Korzystając z doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, a także wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, możemy zaoferować Państwu trwałe i wytrzymałe opakowania kartonowe. Jako sprawdzony producent pudeł dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie realizowane przez nas produkty odznaczały się wysoką jakością, a także solidnym wykonaniem, pozwalając na bezpieczny transport owoców, warzyw, wyrobów cukierniczych, czy różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak np. rowery. Nasi wykwalifikowani specjaliści są w stanie podjąć się realizacji praktycznie każdego pudełka kartonowego, które na indywidualne życzenie klienta możemy przyozdobić nadrukiem, zawierającym np. napisy bądź logo.

RODZAJE TEKTURY

Do produkcji naszych pudełek i opakowań kartonowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas produkty są trwałe, wytrzymałe i estetyczne zarazem. Nasza oferta obejmuje wyroby bielone, a także realizowane przy użyciu klasycznej naturalnej tektury.

Chcąc ułatwić Państwu wybór odpowiedniego opakowania, w naszej ofercie przygotowaliśmy produkty, do których tworzenia jest używana tektura falista (trójwarstwowa, pięciowarstwowa) o fali B, C, E, BC, EB, składająca się z ułożonych na przemian i sklejonych warstw pofalowanych oraz płaskich. Do wyboru posiadamy 3 warianty kolorystyczne:

  • dwustronnie szara
  • jednostronnie bielona
  • jednostronnie modra

Nowe produkty tekturowe

Zakres naszych usług ciągle się powiększa, dlatego chcemy przedstawić Państwu nowe pozycje dostępne w sklepie. Do zaoferowania mamy ozdobne, świąteczne, prezentowe opakowania z tektury modrej oraz opakowania z ozdobnymi wycięciami. Kolejnym produktem są tuby tekturowe, wykorzystywane do transportu plakatów, naklejek oraz tapet.