Opakowania tekturowe

KARTOP – PRODUCENT PUDEŁEK KARTONÓW TEKTUROWYCH

Współcześnie ciężko sobie wyobrazić świat bez produktów z kartonu czy tektury. Choć jest wiele różnych opakowań, najczęściej z tworzyw sztucznych czy metalu, to jednak opakowania z tektury mają szereg zalet, których jeszcze długo nie przebiją żadne inne materiały. Są one przede wszystkim tanie, jednocześnie pozostając niezwykle solidnymi. Mogą pomieścić i wytrzymać wagę naprawdę wielu przedmiotów, stąd też jest ich tak szerokie zastosowanie w najróżniejszych branżach – od spożywczej, przez produkcyjną po logistykę i przeprowadzki.

Nikt, tak jak my, nie zna wartości pudełek tekturowych – wszak jesteśmy ich producentem, który ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dbamy o to, by każdy zainteresowany takimi pojemnikami, znalazł w naszej ofercie to, czego najbardziej potrzebuje.

Nabywcami towarów firmy Kartop nie są tylko przedsiębiorcy – jako profesjonaliści dbamy również o to, by klienci indywidualni odnaleźli w prezentowanym katalogu produktów takie opakowania tekturowe, jakie będą odpowiadać jego wymogom. A te przydają się w najróżniejszych momentach życia – od przeprowadzek, po magazynowanie drobiazgów, na które obecnie brakuje miejsca w domu.

CO MOŻNA ZNALEŹĆ W OFERCIE

Asortyment, jaki mamy do zaproponowania, to szereg najróżniejszych rodzajów pojemników wykonanych z tektury. Wśród nich są między innymi opakowania klapowe, denko-wierzch, fasonowe, pudełka przeznaczone dla branży cukierniczej, a także kartonowe skrzynie na produkty rolne.

Obsługujemy więc klientów z najróżniejszych branż, dostarczając im konkretne opakowania z tektury, które są im najbardziej potrzebne. Jako producent, dbamy o to, by dostarczane przez nas pudełka tekturowe były najwyższej jakości – zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetycznym. Jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń, zarówno pod względem skomplikowania opakowania, jak i ilości sztuk. Dzięki zaś dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu możemy także zaoferować jednobarwne, jak i wielokolorowe opakowania.

JAKIE RODZAJE OPAKOWAŃ KARTONOWYCH OFERUJEMY?

Jak każdy z Państwa zapewne wie, surowiec taki jak tektura ma także różne oblicza. Zarówno pod względem koloru (proponujemy zarówno szarą, jak i bieloną jedno i dwustronnie, a także kolorową), a także konstrukcji. Klienci więc mają do wyboru tekturę litą, jak i falistą o różnych falach i zróżnicowanej ilości warstw.

W razie, gdybyście Państwo mieli wątpliwości co do wyboru konkretnych pudełek tekturowych, będąc ich producentem, możemy zapewnić najlepsze doradztwo, dzięki któremu szybko odnajdziecie najlepszy produkt.

Zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Gwarantujemy, że jeśli wybierzecie Państwo opakowania firmy Kartop, postawicie na najwyższej jakości pudełka wykonane z tektury.