Opakowania

Wachlarz rozwiązań Kartop

Opakowanie kartonowe ma setki zastosowań i od lat cieszy się uznaniem w logistyce, transporcie, magazynowaniu, branży przeprowadzkowej czy spożywczej.

Jako producent opakowań kartonowych i tekturowych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, oferując indywidualne rozwiązania. Zgodnie z tym, w parku materiałowym Kartop powstają produkty o wymiarach i gramaturze, zgodnych z sugestiami naszych klientów.

Asortyment opakowań kartonowych

W zależności od Państwa oczekiwań, możemy zaproponować wiele różnych rodzajów opakowań kartonowych i tekturowych, m.in.:

  • opakowania klapowe
  • opakowania denko-wierzch
  • opakowania fasonowe (dla pizzerii)
  • opakowania tekturowe na wyroby cukiernicze
  • skrzynki na owoce i warzywa

Pragniemy zagwarantować Państwu wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo transportu zawartości, jaką umieścicie w naszych pudełkach. Dlatego, jako producent wyrobów tekturowych dokładamy wszelkich starań, by każdy zaproponowany przez nas pojemnik, niezależnie czy wybrany z oferty opakowań kartonowych, tekturowych, fasonowych czy klapowych, bezbłędnie spełniał swoją rolę pod kątem wytrzymałościowym, estetycznym i użytkowym.

Rodzaje Tektury

W szerokiej ofercie naszych produktów, posiadamy kartony z szarej, naturalnej tektury oraz bielone (jedno- lub dwustronnie). Jeśli chodzi o konstrukcję tektury, wyróżniliśmy kilka typów i podtypów:

  • tektura lita
  • tektura falista (trójwarstwowa, pięciowarstwowa) o fali B, C, E, BC, EB.

W przypadku problemów z wyborem odpowiedniego rodzaju pudełka, jako producent opakowań tekturowych z wieloletnim doświadczeniem, służymy naszym klientom profesjonalną poradą w zakresie wyboru optymalnego produktu, nakładu produkcyjnego i dostawy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl