O firmie

Przedsiębiorstwo Kartop
Producent pudełek tekturowych od 40 lat!

Znana z profesjonalizmu, nowoczesnego podejścia do zamówień i zaawansowanych technologii, firma Kartop, istniała na rynku już w latach 70.

Zdobywając doświadczenie i stale doskonaląc poziom produktów oraz świadczonych usług, szybko stała się jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów pudełek i opakowań kartonowych.

Produkcja naszych pojemników opiera się na wykorzystaniu materiałów poddanych recyklingowi, w efekcie czego otrzymujemy tekturę – litą lub falistą, z której tworzymy nasze kartony.

Uwzględniając wymogi jakościowe, wytrzymałościowe i użytkowe, produkujemy skrzynie o dowolnych gabarytach i gramaturach – od małych pudełek na wyroby cukiernicze, poprzez opakowania fasonowe z tektury, idealne do transportu pizzy oraz skrzynki przeznaczone do przechowywania owoców, aż po wielkogabarytowe kartony, np. na rower.

Najczęściej zamawiane u nas opakowania to kartony standardowe, klapowe, kartony denko-wierzch i fasonowe. Jeżeli propozycje kartonów dostępnych w standardowej ofercie, nie spełnią Państwa oczekiwań, na specjalne zamówienie wykonamy opakowania z uwzględnieniem Państwa sugestii.

Pełen wykaz możliwości w zakresie stworzenia kartonu, jego wzorów, wymiarów, łączeń i otworów, znajdziecie Państwo w katalogu FEFCO (Europejskiej Federacji Producentów Tektury Falistej).

Jednocześnie, jako producent opakowań kartonowych, pudełek z tektury oraz jako hurtownia kartonów – gwarantujemy Państwu dostarczenie zamówienia w ilościach detalicznych i hurtowych, na terenie całej Polski.

Przedsiębiorstwo Kartop
Producent kartonu i opakowań tekturowych

Wszystkie opakowania tekturowe dla branży spożywczej, transportowej, handlowej i dostawczej, powstają w naszym zakładzie produkcyjnym, w Chodzieży.

Mamy do dyspozycji liczne rozwiązania materiałowe oraz specjalistyczne maszyny. Dzięki temu, jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia niestandardowe, w ramach których zobowiązujemy się podjąć produkcji opakowań kartonowych, zgodnych z Państwa preferencjami.

Na życzenie klienta wykonamy m.in. nowy wykrojnik, ozdobimy kartony nadrukiem czy też zabarwimy na wybrany kolor. W naszej hurtowni pudeł kartonowych znajdą Państwo naprawdę szeroki wybór produktów – o różnym zastosowaniu!

Przedsiębiorstwo Kartop funkcjonuje przede wszystkim jako producent pudeł, opakowań kartonowych i wielu innych rozwiązań bazujących na tekturze.

Jednakże ofertę naszych produktów z powodzeniem uzupełniamy o świadczenie usług w zakresie transportu i introligatorstwa.
Jesteśmy również hurtownią kartonów oferującą naszym klientom produkty w przystępnych cenach.

Bez względu na to, o którą dziedzinę poszerzamy naszą działalność, w każdej z nich zyskujemy pozytywne opinie od naszych kontrahentów, którzy uważają nas za wiarygodnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółowym wykazem naszych usług świadczonych w zakresie produkcji opakowań tekturowych i nie tylko!