Kartony do przeprowadzki

Filtry
WooCommerce Products Filter
Cena
Gramatura
 • Karton klapowy 500/200/100 szare C
  2.12 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/350/200 szare C
  4.05 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 600/400/600 5W szare BC
  11.18 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/200/300 szare C
  3.16 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 600/300/400 szare C
  5.97 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/500/500 szare C
  8.98 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 700/300/700 szare C
  9.15 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 520/280/315 5W szare BC
  5.72 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/350/300 szare C
  4.75 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/300/400 szare C
  4.82 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 700/370/650 szare C
  9.12 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 300/200/400 szare C
  2.76 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/400/200 szare C
  4.65 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 500/400/150 szare C
  4.28 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 600/400/200 szare C
  5.13 zł / szt

  Na stanie

 • Karton klapowy 400/250/250 5W szare BC
  3.67 zł / szt

  Na stanie

Podczas zmiany miejsca zamieszkania lub przenoszenia siedziby firmy bardzo istotną kwestią jest transport rzeczy osobistych i elementów wyposażenia wnętrz do nowego lokalu. Pomocne są w tym kartony do przeprowadzki, które mamy w ofercie. Są to specjalnie zaprojektowane duże pudła i mniejsze pudełka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie przedmiotów o różnych gabarytach. Jesteśmy w stanie dostarczyć wyroby kartonowe w ilościach hurtowych, lecz obsługujemy również klientów detalicznych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem opakowań przeprowadzkowych!

Wygodne kartony przeprowadzkowe

Umieszczanie np. niewielkich mebli w specjalnych pudełkach tekturowych to często wybierany sposób na ich transportowanie. Ważne jest, by kartony przeprowadzkowe były trwałe i przede wszystkim komfortowe w użytkowaniu. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań z tego względu jest konstrukcja klapowa pudełek. Bez trudu otwiera się je i zamyka, są pojemne, a w ich wnętrzu trudno znaleźć dodatkowe elementy ograniczające przestrzeń ładunkową. Nasza oferta obejmuje takie właśnie pudła kartonowe. Przeprowadzka z ich wykorzystaniem staje się o wiele sprawniejsza, niż przy zastosowaniu np. worków z różnego rodzaju folii.

Opisywane opakowania w postaci sporych kartonów czy małych pudełek dostarczamy w formie gotowej do złożenia. Dzięki temu zajmują mało miejsca i można je bezproblemowo przetransportować, co także jest istotną zaletą w kontekście wygody użytkowania. Pudła przeprowadzkowe w wersji klapowej bardzo łatwo się składa – zadbaliśmy o to, przygotowując ich przemyślaną konstrukcję. Takie kartony są zatem idealną propozycją do zastosowania przy przemieszczaniu różnych przedmiotów z jednego budynku do innego.

Kartonowe pudełka do przeprowadzki

W przypadku opakowań wybieranych do transportowania rozmaitych ładunków istotną kwestią jest wytrzymałość pudełka do przeprowadzki. Musi być ono wykonane tak, by zapewnić stabilność i jednocześnie wyróżniać się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu do produkcji dostępnych w naszej ofercie przeprowadzkowych wyrobów kartonowych używamy m.in. sztywnej tektury falistej składającej się z aż trzech warstw. Wysoka gramatura jest kluczowym parametrem, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie opisywanych pudeł.

Ważną kwestią w kontekście bezpieczeństwa przemieszczanych w takich opakowaniach przedmiotów jest też wypełnienie, jakie mogą mieć kartony do przeprowadzek. Proponujemy w tym zakresie sprawdzone rozwiązanie w postaci tekturowych materiałów do pakowania m.in. w formie wiórków. To praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się również przy pudełkach ozdobnych. Kartonowe elementy zapewniają stabilizację ładunku podczas przeprowadzki, doskonale uzupełniając oferowane opakowania klapowe.

Pudła przeprowadzkowe w różnych wymiarach

Jako sprawdzony producent wyrobów z tektury wykonujemy opisywane modele w wielu wariantach wymiarowych. W ten sposób można łatwo dopasować je do charakterystyki przechowywanych w nich ładunków. Mamy ogromne możliwości w zakresie wytwarzania pudełek tego typu, co przekłada się na sporą liczbę dostępnych wersji. Kartony do przeprowadzki można z powodzeniem przystosować do transportowanego przedmiotu pod kątem szerokości, ale też wysokości. Dzięki temu w opakowaniach klapowych przewożone są nierzadko np. lampy i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Gwarantujemy dostarczenie opisywanych pudeł w konfiguracji wybranej przez klienta. W przypadku braku odpowiadającego wymiarami wyrobu tekturowego do przeprowadzki zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Jako producent wspomnianych kartonów możemy przygotować pudła przeprowadzkowe również w indywidualnych wariantach na specjalne zamówienie. Każdy z dostarczonych wyrobów kartonowych jest całkowicie nowy, nieużywany i wytrzymały. Dotyczy to także sporych modeli pudeł klapowych, które wbrew pozorom pozostają stabilne dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom użytym do ich wykonania. Po więcej informacji na temat dostępnych obecnie w asortymencie artykułów papierowych oraz możliwości ich konfiguracji i dopasowania do konkretnych potrzeb zapraszamy do kontaktu.