Kartony

Funkcjonując jako doświadczony producent opakowań, naszym klientom możemy zaproponować duży wybór najwyższej jakości kartonów użytkowych. Są to produkty o uniwersalnym i zarazem specjalistycznym zastosowaniu, które powstają przy użyciu popularnego materiału opakowaniowego, jakim jest tektura. Dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu, a także zespołowi pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zagwarantować, że wszystkie oferowane przez nas kartony charakteryzują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Do ich produkcji jest wykorzystywana zarówno tektura lita, jak i falista, która odznacza się odpowiednią sztywnością oraz sprężystością. Dzięki temu każde z pudeł kartonowych gwarantuje przedmiotom niezawodną ochronę na czas transportu, pozwalając im dotrzeć w docelowe miejsce w nienaruszonym stanie, bez żadnych uszkodzeń.

Profesjonalne pudła kartonowe

Dostępne w naszym asortymencie kartony użytkowe to uniwersalne opakowania, które znajdą zastosowanie w wielu różnych sektorach. Dzięki odpowiedniej sztywności i wytrzymałości można zapakować do nich właściwie wszystko, np. elektronikę, książki, ramki do zdjęć, czy wszelkiego rodzaju odzież (bieliznę, rękawiczki, czapki) itp.. Oferowane pudła kartonowe doskonale spełnią swoją funkcję, chociażby w branży dostawczej, handlowej i spożywczej, ale mogą również przyjść z pomocą, kiedy czeka nas przeprowadzka.

Poniżej prezentujemy rodzaje opakowań, które można znaleźć w ofercie Kartop:

  • kartony fasonowe, które mogą być wykorzystywane np. do przewozu pizzy, ale nadają się także do dostarczania lekkich i niewielkich przedmiotów,
  • kartony klapowe, charakteryzujące się obecnością klap w górnej i dolnej części pudełka; tego typu opakowania są łatwe w złożeniu, doskonale sprawdzając się np. w magazynach,
  • kartony na owoce, które poza tym, że zapewniają produktom bezpieczny transport, posiadają także specjalne otwory umożliwiające cyrkulację powietrza,
  • kartony do przeprowadzek, czyli solidne pudełka tekturowe pozwalające na bezproblemowe przewiezienie wielu różnego rodzaju rzeczy codziennego użytku,
  • wielkogabarytowe kartony na rower, które są dedykowane głównie sklepom ze sprzętem rowerowym, aczkolwiek nie tylko; dają one możliwość sprawnego zapakowania dwóch kółek i dostarczenia ich do klienta.

Kartony do przeprowadzek Kartony do przeprowadzki

Najlepsze kartony do przeprowadzki

Dopełnieniem naszego asortymentu są mocne i wytrzymałe kartony przeprowadzkowe, które oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów oraz kształtów. Są to rozwiązania przeznaczone do pakowania, zabezpieczania oraz transportowania ubrań, sprzętów AGD i RTV, mebli, a także różnego rodzaju przedmiotów delikatnych.

Pudełka do przeprowadzki Kartony przeprowadzkowe

Pudła przeprowadzkowe z tektury falistej

Pudełka do przeprowadzki, podobnie jak wiele innych kartonów produkujemy z wykorzystaniem tektury falistej, która dzięki kilku ułożonym na przemian warstwom cechuje się ponadprzeciętną odpornością na przebicia, zgniecenia oraz uderzenia mechaniczne. Dysponujemy sporymi możliwościami w zakresie przygotowania takich opakowań, dlatego są one dopasowywane do oczekiwań klientów. Kartony do przeprowadzki wykonane na zamówienie usprawnią proces przenoszenia rozmaitych sprzętów.

Pudła kartonowe do różnych zastosowań

Wspomniane opakowania tekturowe są zatem bardzo wszechstronne. Niezależnie od rodzaju ładunku, jaki się w nich znajduje, stanowią jego zabezpieczenie i umożliwiają wygodny transport towarów. Jako producent pudełek kartonowych zapewniamy ich wysoką jakość, ale też dopasowanie do rodzaju eksploatacji dzięki użyciu odpowiedniego rodzaju tektury do poszczególnych kartonów. Mogą być one zarówno wielkogabarytowe, jak i znacznie mniejsze, sprawdzające się przy przenoszeniu np. biżuterii czy produktów spożywczych lub kosmetycznych.

Każdy wykonany przez nas karton na wymiar jest nie tylko trwały, ale też funkcjonalny. Opakowania są wyposażane w klapy, uchwyty i innego typu udogodnienia, które pozwalają na ich wygodne użytkowanie. Dzięki temu nawet przeprowadzka nie stanowi problemu – pudła kartonowe pozwolą na szybkie i bezpieczne transportowanie każdego rodzaju elementów wyposażenia wnętrz. Nasze kartony na zamówienie są dostępne w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą w tym zakresie!

Pudełka przeprowadzkowe w niskich cenach

Szybkie przetransportowanie różnego typu ładunków z jednego miejsca w drugie to konieczność użycia opakowań zabezpieczających towary. Kartony użytkowe w tym wypadku muszą być też bardzo trwałe. Nasze pudełka do przeprowadzki są sztywne i solidne, ale jednocześnie tanie. Przystępna cena sprawia, że są bardzo korzystnym rozwiązaniem problemu z przenoszeniem elementów wyposażenia wnętrz.

Dodatkowo kartony przeprowadzkowe przygotowujemy też na wymiar. Również i w tym wypadku koszt ich zakupu nie jest wygórowany. Wykonane na zamówienie pudła kartonowe do przeprowadzek mogą być nawet wielkogabarytowe. Jako producent kartonów tego typu gwarantujemy ich najwyższą jakość. Zapraszamy do zakupu pudełek i innych opakowań z tektury z naszej szerokiej oferty!