Kartony, opakowania i pudełka na zamówienie

Kartony na wymiar – oferta indywidualna

Klientom indywidualnym lub biznesowym, którzy w ofercie Kartop nie znaleźli kartonów w stosownym rozmiarze, kolorze lub typie tektury, umożliwiamy złożenie zamówienia niestandardowego, w ramach którego wykonamy kartony na wymiar, w określonych przez Państwa parametrach. Opcja ta gwarantuje uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie, kartonów w liczbie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy sztuk.

  Czekamy na twoje zapytanie ofertowe
  Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez PPU Kaptop.

  Karton na zamówienie w dowolnym wymiarze

  Tworzone specjalnie na Państwa zamówienie kartony, powstają na terenie naszego zakładu w Chodzieży. Dysponując bogatym arsenałem materiałów produkcyjnych, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom i na Państwa zamówienie, wykonać kartony zgodnie z określonym wymiarem. W całym procesie produkcji uwzględniamy również wiele innych czynników, na czele z estetyką, ciężarem i wytrzymałością poszczególnych kartonów. Owocem naszych starań są dostosowane do specyfiki Państwa działań opakowania, dokładnie w takim rozmiarze, jakiego Państwo potrzebują.

  Pudełka kartonowe na wymiar

  Nasze wysokojakościowe produkty znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle handlowym, spożywczym, logistycznym, ale także w branży cukierniczej i transportowej.

  Staramy się, by efekt wszystkich naszych działań, niezależnie czy wykonanych na specjalne zamówienie, czy w ramach standardowej oferty, zawsze w pełni usatysfakcjonował odbiorcę.

  Zamówiony przez Klienta, odpowiednio zabezpieczony towar, błyskawicznie wysyłamy naszym transportem, pod wskazany adres.

  Opakowania i pudełka na zamówienie

  Pomocnym przy znalezieniu interesującego Państwa opakowania będzie międzynarodowy katalog FEFCO. Jest to zbiór wzorników opakowań z tektury falistej i litej stworzony przez FEFCO czyli Europejską Federację Producentów Tektury Falistej. Każde przedstawione w katalogu opakowania posiada swój symbol, który jest powszechnie znany i rozumiany na całym świecie. Ułatwia on Nam również dobór właściwego opakowania dla Państwa.

  Karton na wymiar w sklepie internetowym

  Przy składaniu zapytania ofertowego czy też zamówienia by uniknąć błędów prosimy zwrócić uwagę na:

  • Podajemy rozmiar w mm w następujący sposób: Długość x Szerokość x Wysokość opakowania,
  • Pamiętaj!!! Zawsze podawaj wymiar wewnętrzny opakowania,
  • Podaj rodzaj tektury z której ma być wykonane opakowanie.

  Jeśli nie jesteś pewien jaki rodzaj tektury powinien być użyty, to krótko opisz:

  • co będzie pakowane,
  • jaka będzie waga pakowanego produktu,
  • jak będzie wysyłany towar do klienta finalnego tzn. czy opakowanie jedno czy np. opakowania na palecie gdzie będzie ułożonych np. 5 warstw kartonów (istotnie wtedy wpływa to na obciążenie, które musi wytrzymać opakowanie).

  Podając wymiary uwzględnij grubość użytej tektury