Na zamówienie

Kartony na wymiar – oferta indywidualna

Klientom indywidualnym lub biznesowym, którzy w ofercie Kartop nie znaleźli kartonów w stosownym rozmiarze, kolorze lub typie tektury, umożliwiamy złożenie zamówienia niestandardowego, w ramach którego wykonamy kartony na wymiar, w określonych przez Państwa parametrach.

Opcja ta gwarantuje uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie, kartonów w liczbie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy sztuk.

Karton na zamówienie w dowolnym wymiarze

Tworzone specjalnie na Państwa zamówienie kartony, powstają na terenie naszego zakładu w Chodzieży. Dysponując bogatym arsenałem materiałów produkcyjnych, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom i na Państwa zamówienie, wykonać kartony zgodnie z określonym wymiarem. W całym procesie produkcji uwzględniamy również wiele innych czynników, na czele z estetyką, ciężarem i wytrzymałością poszczególnych kartonów. Owocem naszych starań są dostosowane do specyfiki Państwa działań opakowania, dokładnie w takim rozmiarze, jakiego Państwo potrzebują.

Pudełka kartonowe na wymiar

Nasze wysokojakościowe produkty znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle handlowym, spożywczym, logistycznym, ale także w branży cukierniczej i transportowej.

Staramy się, by efekt wszystkich naszych działań, niezależnie czy wykonanych na specjalne zamówienie, czy w ramach standardowej oferty, zawsze w pełni usatysfakcjonował odbiorcę.

Zamówiony przez Klienta, odpowiednio zabezpieczony towar, błyskawicznie wysyłamy naszym transportem, pod wskazany adres.

Opakowania i pudełka na zamówienie

Pomocnym przy znalezieniu interesującego Państwa opakowania będzie międzynarodowy katalog FEFCO. Jest to zbiór wzorników opakowań z tektury falistej i litej stworzony przez FEFCO czyli Europejską Federację Producentów Tektury Falistej. Każde przedstawione w katalogu opakowania posiada swój symbol, który jest powszechnie znany i rozumiany na całym świecie. Ułatwia on Nam również dobór właściwego opakowania dla Państwa.

Karton na wymiar w sklepie internetowym

Przy składaniu zapytania ofertowego czy też zamówienia by uniknąć błędów prosimy zwrócić uwagę na:

  • Podajemy rozmiar w mm w następujący sposób: Długość x Szerokość x Wysokość opakowania,
  • Pamiętaj!!! Zawsze podawaj wymiar wewnętrzny opakowania,
  • Podaj rodzaj tektury z której ma być wykonane opakowanie.

Jeśli nie jesteś pewien jaki rodzaj tektury powinien być użyty, to krótko opisz:

  • co będzie pakowane,
  • jaka będzie waga pakowanego produktu,
  • jak będzie wysyłany towar do klienta finalnego tzn. czy opakowanie jedno czy np. opakowania na palecie gdzie będzie ułożonych np. 5 warstw kartonów (istotnie wtedy wpływa to na obciążenie, które musi wytrzymać opakowanie).

4. Podając wymiary uwzględnij grubość użytej tektury

    Czekamy na twoje zapytanie ofertowe
    Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez PPU Kaptop.