Kartony

Uniwersalne i specjalistyczne rozwiązania tekturowe

Tektura jest popularnym materiałem opakowaniowym, pozyskiwanym głównie z recyklingu (mieszanki makulatury, ścieru drzewnego i szmat). Wykorzystując walory użytkowe i ekologiczne tektury, produkujemy pudła o dowolnych gabarytach.

Kartony – nasza oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niezawodnej technologii produkcyjnej, proponujemy Państwu szeroki wybór produktów najwyższej jakości, do których należą m.in. kartony typu denko-wierzch, przeprowadzkowe, fasonowe na pizzę, klapowe, wielkogabarytowe pudełka na rower, a także skrzynki na owoce.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby – w dowolnym nakładzie zrealizujemy zamówienie na opakowania w nietypowych wymiarach, np.

 • kartony przeprowadzkowe, które dzięki wytrzymałej strukturze nadają się do przenoszenia sprzętów domowych i bezpiecznego transportu zapakowanej zawartości. Dzięki różnej wielkości, w naszych przeprowadzkowych pudłach można przewozić różne przedmioty – od książek, po domowe dekoracje, znacznie minimalizując przy tym ryzyko ich uszkodzenia.
 • kartony fasonowe, które świetnie sprawdzają się do przewozu pizzy. Istnieje również możliwość wykonania nadruku na ich wieczkach, np. w postaci logo pizzerii.
 • kartony na owoce, które umożliwią bezpieczny transport, minimalizując ryzyko uszkodzenia, a przy okazji zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.
 • kartony klapowe o małych, średnich i dużych gabarytach, z klapami od góry i dołu pudełka. Dostarczane są do klienta w formie płaskiej, umożliwiającej jednocześnie łatwe złożenie. Można je wykorzystać jako kartony do przeprowadzki lub magazynowania różnej zawartości.
 • kartony na rower, które stanowią idealną propozycję dla firm i sklepów ze sprzętem sportowym, ale również dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby w bezpieczny i wygodny sposób przetransportować swój jednoślad.
 • kartony o różnych gabarytach i gramaturze, wykonane na specjalne zamówienie.

Uwzględniając rodzaj Państwa działalności, nasz zespół zadba o najwyższe parametry użytkowe i estetyczny wygląd każdego z wybranych przez Państwa pudeł. Niezależnie czy zdecydują się Państwo na do przeprowadzek, wielkogabarytowe opakowania na rower, pojemniki na owoce lub wybiorą model opakowania fasonowego czy klapowego, dołożymy wszelkich starań, by jakość i wygląd naszych produktów spełniały Państwa oczekiwania, a magazynowanie oraz transport były mniej uciążliwe.

Dostępne gatunki tektury:

 • lita – w 100% ekologiczna, nie zawiera formaldehydów i metali ciężkich
 • falista – składa się z trzech lub pięciu warstw linerów o fali typu B, C, E, EB, BC

Dostępne gramatury:

 • tektura 3-warstwowa – od 275g/m2 do 660g/m2
 • tektura 5-warstwowa – od 550g/m2 do 870g/m2.

Dostępne kolory:

 • szary, bielony jednostronnie
 • szary, bielony dwustronnie

Dzięki współpracy z drukarnią, na specjalne Państwa życzenie możemy wykonać także kartony z nadrukiem bądź w innych kolorach.

Naszym priorytetem od zawsze jest satysfakcja klienta i konkurencyjna cena. W zależności od tego, czy zamawiacie Państwo kartony do przeprowadzek czy przemysłu spożywczego, wdrożymy stosowne rozwiązania.

Opakowania kartonowe (w każdych ilościach) dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy!

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl