Pudła

Oferta hurtowa i detaliczna

Pudła kartonowe, ze względu na niską cenę, przyjazność środowisku, lekkość i szereg zalet użytkowych, doskonale sprawdzają się w magazynowaniu i transporcie.

Już od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych na potrzeby osób prywatnych i firm, o różnym zakresie działalności. Produkujemy pudła i pudełka kartonowe, tekturowe, klapowe oraz fasonowe, w różnych rozmiarach, z przeznaczeniem do transportu i magazynowania. Zaopatrujemy m.in. cukiernie, piekarnie, pizzerie, firmy transportowe, przeprowadzkowe, handlowe i dostawcze.

Misją firmy Kartop jest zapewnienie dobrej jakości opakowań kartonowych, które wytrzymają określony ciężar, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej i przystępnej ceny. Tekturę do wytwarzania pojemników pozyskujemy m.in. z makulatury i miazgi drzewnej, nieustannie udoskonalając również jej parametry użytkowe. W efekcie, w naszej ofercie znajdą Państwo pudła standardowe, pojemniki typu denko-wierzch, kartony klapowe, pudełka fasonowe i szereg innych rozwiązań, znajdujących zastosowanie w różnorakich formach działalności.

Zamawianie pudeł i pudełek

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Złożenie doprecyzowanego zamówienia na wybrane rodzaje pudeł, ułatwi Państwu katalog FEFCO, który zawiera międzynarodowe oznaczenia opakowań. Należy wybrać rodzaj pojemnika fasonowego, klapowego bądź innego, który Państwu odpowiada, podać przy tym barwę i rodzaj tektury (lita, falista, 3 lub 5-warstowa) oraz trzy wymiary: długość, szerokość i wysokość pudełka. Osobom, które nie są pewne, jaka tektura sprawdzi się w danych warunkach, oferujemy profesjonalną pomoc.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Nr tel.: 506 224 565

Nr komunikatora GG: 23335956

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl